Kredyt dla nowych firm

Kredyt dla nowych firm – najnowszy ranking

1 miejsce - kredyt dla firm
Nazwa Oferty

Kredyt Firmowy

Prowizja

1.00 %

Okres Kredytowania

12 - 120 m/cy

Max kwota

600 000 zł

AliorBank
4.4 / 59 opinii
2 miejsce - kredyt dla firm
Nazwa Oferty

Kredyt Online dla Firm

Prowizja

7.99%

Okres Kredytowania

12 mc/y

Max kwota

500 000 zł

IdeaBank
4.1 / 46 opinii
3 miejsce - kredyt dla firm
Nazwa Oferty

Raiffeisen kredyt dla firm

Prowizja

0.5 %

Okres Kredytowania

12 - 36 m/cy

Max kwota

500 000 zł

Raiffeisen Polbank
3.7 / 76 opinii

Dostępne na rynku banki coraz częściej wychodzą ze swoją ofertą naprzeciw oczekiwaniom nowych przedsiębiorców. Rozpoczęcie działalności gospodarczej najczęściej wiąże się z obowiązkiem pozyskania funduszy na start. Dofinansowanie na początek działalności można uzyskać, korzystając między innymi z bankowych produktów finansowych, takich jak właśnie kredyty dla nowych firm. Pozwala to nie tylko pozyskać niezbędne do otwarcia firmy środki pieniężne, ale również zapewnia dużą dozę swobody już na początku prowadzenia własnego biznesu.

Wybór kredytu dla nowych firm powinien być nieco dłuższym procesem. Rzetelne porównanie kredytów dla nowej firmy daje możliwość skorzystania z dofinansowania na najlepszych warunkach, dostosowanych do oczekiwań młodego przedsiębiorcy. Pozytywnie oddziałuje to na wiele płaszczyzn funkcjonowania firm – im lepszy start, tym szybszy i bardziej wartościowy rozwój przedsiębiorstwa.

Ta idea przyświecała nam podczas tworzenia rankingu kredytów dla nowych firm. Zestawienie pokazuje przygotowane przez instytucje bankowe pakiety na start, skierowane do osób rozpoczynających działalność gospodarczą lub prowadzących już swoją firmę – nie dłużej jednak niż 6 lub 12 miesięcy. Warunki kredytów dostosowane są do możliwości początkujących przedsiębiorców. Niemniej jednak wiele banków nie decyduje się na oferowanie swoich produktów nowym firmom, dlatego też znalezienie korzystnego kredytu dla nowych firm może przysparzać wiele kłopotów. Z pomocą przychodzi aktualizowany co miesiąc ranking kredytów.

Młodzi przedsiębiorcy mogą liczyć na kredyt dla nowych firm nawet w wysokości 100 000 czy niekiedy 150 000 złotych. W zależności od pomysłu na firmę oraz branży, taka kwota może okazać się w zupełności wystarczająca, także dla start-upów. By uzyskać tego rodzaju dofinansowanie, należy spełnić kilka warunków. Między innymi są to przedstawienie bankowi wpisu do ewidencji działalności gospodarczej czy zaprezentowanie biznesplanu przedsiębiorstwa.

Kredyt na nową firmę

Kredyt na nową firmę może być dobrą metodą pozyskania funduszy na start. Korzystając z różnorodnych pakietów skierowanych dla nowych firm, często możemy otrzymać także oferty konta firmowego – zobacz ranking kont firmowych. Na kredyt na rozwój nowej firmy warto co najmniej zwrócić uwagę, decydując się na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.